انتخاب زبان

HP-ALM

HP-ALM یکی از ابزارهای پیشرفته مدیریت چرخه حیات برنامه‌های کاربردی (Application Lifecycle Management ) است. قابلیت‌های کلیدی این ابزار عبارتند از : مدیریت پروژه‌های سازمان، مدیریت نیازمندی‌های سیستم، مدیریت نسخه‌های مختلف سیستم، مدیریت تست‌های سیستم، مدیریت خطاهای سیستم و برقرای ارتباط منطقی بین تمام این موارد. این ابزار قابلیت یکپارچه‌سازی با ابزارهای تست عملکردی، کارایی و امنیت را نیز داراست. به کمک این ابزار می‌توان در هر لحظه از نحوه پیشرفت پروژه و کیفیت آن اطلاع حاصل نمود.

Service virtualization product views
 

hpalm-tab

  1. قابلیت ها
  2. امکانات

راهکار‌های مدیریت چرخه حیات برنامه کاربردی

نرم‌افزارها و راهکار‌های Agile ،Lean و DevOps با بهینه‌سازی مدیریت چرخه حیات برنامه کاربردی به شما کمک می‌کنند تا نرم‌افزار با کیفیتی را به منظور نوآوری تجاری و یک تجربه شگفت‌انگیز دیجیتال برای کاربر، سریع‌تر منتشر کنید.

ارائه سریع، باکیفیت و مقیاس‌پذیر برنامه کاربردی

نرم‌افزارها و راهکارهای مدیریت چرخه حیات برنامه کاربردی(ALM)، تیم‌هایی با هر اندازه دلخواه را قادر می‌سازند تا برنامه‌های کاربردی دارای کیفیت بالا را با سرعت و چابکی بیشتری ارائه دهند. Micro Focus ALM، با ترکیب محصولات نرم‌افزاری DevOps ،ALM و ابزار توسعه‌ای که از طریق یک open Rest API، یک اکوسیستم مشترک گسترده، و یک رهیافت مستقل از متدولوژی یکپارچه می‌شود، سرعت انتشار را افزایش داده و در عین حال میان کیفیت برنامه کاربردی و بهبود همکاری در طی چرخ حیات تعادل برقرار می‌سازد.

ویژگی‌ها

مدیریت چرخه حیات برنامه کاربردی

حصول بینش عملی و همکاری تیمی قوی در سراسر چرخه حیات توسعه نرم‌افزار. ALM، با ایجاد آمادگی برای چالش‌های Agile ،Lean و DevOps، تیم‌ها را قادر به ساخت، تست، و انتشار برنامه‌های کاربردی سریع و مطمئن می‌سازد.

نرم افزار soatest

مدیریت پروژه چابک

یک ماشین mean ،lean و agile. نرم‌افزار مديريت پروژه چابک، تیم‌های محصول و پروژه را متحد می‌کند و بهبود مستمر را از طریق قابلیت مشاهده بلادرنگ وظایف، معیارها و پیشرفت چابک ممکن می‌سازد.

نرم افزار soatest

مدیریت کیفیت

حفظ کیفیت در مرکز انتشار چابک. مرکز کیفیت بر اساس بهترین شیوه‌های صنعتی برای مدیریت تست ساخته می‌شود که تیم را قادر می‌سازد تا برنامه‌ریزی تست، اجرای تست، نقص‌ها و کیفیت کلی انتشار را مدیریت کند.

نرم افزار soatest

هوش چرخه حیات برنامه کاربردی

به عنوان بخش اصلی راهکار نرم‌افزاری ALM می‌باشد-هوش چرخه حیات برنامه کاربردی (ALI)، برای انتشار سریعتر برنامه‌های کاربردی، ابزارهای توسعه‌ای که بطور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند را با بینش‌های مبتنی بر تحلیل‌های سطحی و ALM ادغام می‌کند.

نرم افزار soatest

یکپارچه‌سازی‌های متن باز

نرم افزار ALM برای یکپارچه‌سازی‌های آسان از طریق یک مجموعه مستند REST API طراحی شده است. نرم افزار ALM از یکپارچه‌سازی با بیش از 70 راهکار مدیریت توسعه تجاری و متن باز که به طور گسترده‌ای مورد پذیرش قرار گرفته‌اند حمایت می‌کند.

نرم افزار soatest

(HP Quality Center Enterprise (HP QC

نرم‌افزار یکپارچه مدیریت کیفیت فناوری اطلاعات به شما در استاندارد‌سازی تست، بررسی کارایی سیستم و رفع خطاهای سیستم جهت بهینه‌سازی کیفیت کمک می‌کند. همچنین، هزینه‌ها را کاهش داده و تحویل برنامه‌های کاربردی را تسریع می بخشد.

پلتفرم کیفیت نرم‌افزاری یکپارچه، جامع و گسترده

نرم افزار Ranorex

همگام‌ساز QC

یکپارچه‌سازی تضمین کیفیت و تست نرم‌افزار برای ساده‌سازی مدیریت تست در میان ابزارها و پروژه‌های مختلف برای کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت.

نرم افزار Ranorex

تست و مدیریت نقص

بهبود مدیریت کیفیت با استفاده از فرآیندهای تست نرم‌افزاری سازگار و تکرارپذیر، ردیابی پیشرفت و کیفیت انتشار برای افزایش همکاری و قابلیت دید.

نرم افزار Ranorex

مدیریت نیازمندی‌ها

ضبط، ویرایش و ردیابی آسان نیازمندی‌ها و تست در مراحل اولیه چرخه حیات برای بهبود کیفیت.

استاندارد صنعتی برای مدیریت کیفیت مدرن، انتشار از طریق SaaS یا OnPremise

مدیریت و برنامه‌ریزی تست مبتنی بر ریسک

تعریف، مدیریت و ردیابی انواع اسکریپت تست (عملکردی، کارایی و امنیتی) در یک مکان، همراه با مدیریت تست مبتنی بر ریسک. ذینفعان می‌توانند ریسک تجاری را به نیازمندی‌ها تخصیص داده و نحوه بکارگیری منابع آزمون را برآورد کنند.

نرم افزار soatest

قابلیت های یکپارچه‌سازی‌

ابزار HP QC برای ساخت اسکریپت‌ها با ابزار HP UFT، برای ساخت چارچوب تست با ابزار HP BPT، برای انجام تست اکتشافی با ابزار Sprinter و برای مدیریت فراورده‌ها با ابزار QC Enterprise یکپارچه می شود.

نرم افزار soatest

همکاری سازنده

QC Enterprise، از کار در محیط‌های توسعه یکپارچه (IDE) معمول برای پیوند دادن وظایف، نیازمندی‌ها و نقص‌ها پشتیبانی می‌کند. به منظور ردیابی پیشرفت پروژه و ارزیابی ریسک، نیازمندی‌ها و نقص‌های موجود در فعالیت‌های توسعه‌دهندگان ردیابی می‌شوند.

نرم افزار soatest

گزارش و نمودار

QC Enterprise دارای یک ماژول داشبورد مجتمع برای متمرکز کردن گزارش کیفیت است. بنابراین شما می‌توانید بر اساس وضعیت برنامه کاربردی در طی پروژه‌ها و ابتکارات QA، تصمیمات آنی بگیرید.

نرم افزار soatest

برنامه ریزی پروژه و پیگیری آن( مدیریت پروژه، مدیریت انتشار، مدیریت تضمین کیفیت)

مدیریت یکپارچه و هوشمند چرخه حیات برنامه‌های کاربردی (به صورت بلادرنگ تمام فعالیت‌ها، گزارش‌ها و ... را اعلام می‌کند)

مدیریت آزمایشگاه خودکارسازی تست

امکان به اشتراک‌گذاری و استفاده مجدد داده‌ها در پروژه‌های مختلف

گزارش‌گیری راحت و گزارش‌های جامع از تمام پروژه

گزارش‌گیری راحت و گزارش‌های جامع از تمام پروژه

پشتیبانی از محیط‌ها و ابزار‌های مختلف و ناهمگون

تعریف و مدیریت نیازمندی‌های سیستم

تضمین کیفیت در کارایی، عملکرد و امنیت.

برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه با در نظر گرفتن ریسک‌های موجود

کنترل نسخه‌های مختلف نرم‌افزار

قابلیت در نظر گرفتن مبنا‌های مشخص برای بررسی تست‌ها، نیازمندی‌ها و ...

زمان‌بندی و اجرای تست‌ها

یکپارچه‌سازی تست‌های دستی

مدیریت عیوب و خطا‌ها

قابلیت استفاده برای متدولوژی چابک

قابلیت استفاده برای برنامه‌های کاربردی موبایل